Здравствуйте! Получили шины и уже поставили, как вы и говорили, все просто! Спасибо Вам огромное!
Доброго вечора!
Хочу залишити Вам свій чесний відгук.
Запчастини високої якості, все підійшло ідеально!
Ваша консультація, підбір запчастин та оперативність на 5+
Дякую!
Доброго вечора,,Дякуємо, посилочку забрали цілу і неушкоджену, у подальшому будемо звертатись до вас..
Доброго вечора. Отримали запчастину. Дуже дуже Вам вдячні. Це саме те, що потрібно! Дякуємо!
новенькі та якісні, швидко відправили