Відгуки

Отличный магазин

11.04.2026

Здравствуйте! Получили шины и уже поставили, как вы и говорили, все просто! Спасибо Вам огромное!

Людмила

!

14.03.2026

Доброго вечора!

Хочу залишити Вам свій чесний відгук.

Запчастини високої якості, все підійшло ідеально!

Ваша консультація, підбір запчастин та оперативність на 5+

Дякую!

Олександр

.

12.01.2026

Доброго вечора,,Дякуємо, посилочку забрали цілу і неушкоджену, у подальшому будемо звертатись до вас..

Марія

Нам потрібна була саме ця запчастина!

31.05.2025

Доброго вечора. Отримали запчастину. Дуже дуже Вам вдячні. Це саме те, що потрібно! Дякуємо!

Людмила

дуже вдячна за покришки до колес

28.05.2025

новенькі та якісні, швидко відправили

Оля